no-img
استیکرتون استیکرهای تلگرام

استیکرهای اسم المیرا برای تلگرام - استیکرتون استیکرهای تلگرام


استیکرتون استیکرهای تلگرام
اطلاعیه های سایت

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

استیکرهای اسم المیرا برای تلگرام
امتیاز 2.00 ( 1 رای )
zip
آذر ۲۳, ۱۳۹۶

استیکرهای اسم المیرا برای تلگرام


توضیحات:استیکرهای اسم المیرا برای تلگرام طراحی و ساخته شده توسط تیم استیکرتون Sickertoon برای تلگرام.

اگر دوستی با این اسم داشتید این استیکر را برای اون بفرستید

برای سفارش این استیکر در تلگرام با اسم خودتون به قسمت سفارش استیکر مراجعه کنید یا به آیدی زیر پیام دهید

استیکر چیست؟
استیکر به یک سـری شکلک هایی گفـته می شود که قبـلاً آن ها را با نام ایمـوجـی می شناختیـم، البته هنـوز ایموجـی ها وجود دارند و استیـکرها خیلی پیشرفته تر، زیباتر، در طـرح و رنگ هـای مختـلف و بصـورت نوشته و عکـس می باشد. امـروزه همـه ما کم و بیش در چـت های روزانـه خود از استـیکر استفاده میکنیم،و آشنایی کامـل با استیکرهارا داریم، این استیکرها را با موضوعات مختـلف و به هـر زبان و گویشـی را میتـوان دید و به راحتی به لیست استیکرهای خود اضافــه و استفاده کرد.
امروزه در تلگرام استیکرهای بسیار محبوب شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است، از این رو هرکسی دوست دارد استیکر اسم خودش را نیز داشته باشد، برای همین دوست دارند استیکر اسم خود را سفارش یا بسازند و در چت های خودشون با دوستاشون استفاده کنند. این استیکرها در موضوعات مختلف استیکرهای عاشقانه، استیکرهای دخترانه، استیکرهای پسرانه، استیکرهای تبلیغاتی و یا استیکرهای شخصی طراحی شده با عکس خود شخص، و یا اینکه کانال یا گروه شخصی دارن و دوست دارن استیکر خودشونو  داشته باشند.
ما در وب سایت استیکرتون همراه با تیم حرفه ای خودمون این کار را برای شما راحت کرده ایم و استیکرهای اسم شما را طراحی و ساخته ایم و در طرح و رنگ و اسم های مختلف آن ها را با شما به اشتراک می گذاریم.
امیدواریم که این وب سایت بتواند تمامی نیازهای شمارا در بخش استیکر اسم و استیکرهای دیگر رفع کند. از اینکه به استیکرتون سر زدید و ما را انتخاب کردید تشکر می کنیم

“استیکرتون مرجع استیکرهای تلگرام”

درباره نویسنده

طراح و گرافیست

ناصر راد 483 نوشته در استیکرتون استیکرهای تلگرام دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *